Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
RF Fale Radiowe

RF Fale Radiowe Focus RF:

Jest technologią zastrzeżoną. W odróżnieniu od urządzeń monopolarnych RF Focus jest urządzeniem dwupolarnym, dlatego kontroluje głębokość i pozycję wysyłanych impulsów fal radiowych do określonych warstw skóry. Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45-60 st. C. Jest to najbardziej właściwy zakres temperatur dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu. Mikro-jony RF Focus-Wave  wywołują wibrację jonów, które nastepnie wytwarzają ciepło. Odbicie warunkowe tkanki przetwarza prąd elektryczny na energię cieplną w głębi skóry właściwej powodując skrócenie wiązań włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych. Urządzenie równomiernie rozprasza energię w trzech warstwach skóry w sposób kontrolowany. Początkowa denaturacja kolagenu w tych głęboko położonych, termalnie zmodyfikowanych tkankach, jest mechanizmem natychmiastowej kontrakcji tkanek. Nastepująca dalej neo-kolagenacja ujędrnia tkankę skórną i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Urządzenie dzieki zastrzeżonej technologii Focus-Wave  oraz systemowi chłodzenia, może w widocznym stopniu poprawić stan skóry.

 

 

Najbezpieczniejszy sposób odmładzania ( liftingu ) twarzy i modelowania sylwetki.

Temperatura podczas zabiegu 45- 60°C jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Głowica do twarzy z chłodzeniem kontaktowym – 3 stopnie chłodzenia , w zależności od stanu skóry.

System Focus-Wave  ( opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia ) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry.
 

    Skóra właściwa - lifting + zagęszczenie
    Tkanka tłuszczowa -wyszczuplenie + lifting


 

SCULPTOR II   to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Zabiegi Falami Radiowymi są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C)która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

JAK TO DZIAŁA?

Lifting

Powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

Modelowanie

Dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Zastosowania:

Twarz

    podniesienie owalu twarzy i podbródka
    ujędrnienie struktury skóry
    spłycenie głębokich zmarszczek
    zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
    odbudowa kolagenu
    terapia zapobiegająca starzeniu- profilaktyka
    zmniejszenie przebarwień
    redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych


 

Ciało

    redukcja cellulitu
    zmniejszenie tkanki tłuszczowej
    ujędrnienie ciała
    podniesienie pośladków
    wysmuklenie talii
    likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
    odmłodzenie rąk i stóp

Zalety:

    SCULPTOR II   umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb.
    specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów  na różnych częściach ciała, dopasowują się kształtem do człowieka
    częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
    system bezpieczeństwa- dwupolarowość
    włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C - 60°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
    inteligentny ekran dotykowy zapewniający wygodną i prosta obsługę
    nieszkodliwe i bezbolesne zabiegi
    sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS
    zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej
    długotrwałe efekty