Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Kosmetyka dłoni i stóp

Manicure klasyczny z malowaniem
Zabieg manicure przebiega wieloetapowo i rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka, narastającego wokół paznokcia, a kończy wygładzeniem i wypolerowaniem skóry wokół paznokci za pomocą frezarki. Manicure wykonywany za pomocą frezarki minimalizuje ryzyko skaleczenia, jest nie tylko skuteczny, ale także w pełni bezpieczny (nieinwazyjny). Nałożenie warstwy lakieru kolorowego poprzedzone jest zaaplikowaniem odżywki wzmacniającej, zapobiegającej łamaniu się i rozdwajaniu płytki paznokciowej. Zabieg kończy się nałożeniem oliwki nawilżającej na skórki oraz masażem na bazie odżywczego kremu.

 

Manicure hybrydowy
Niebywale trwały, efekt utrzymuje się aż od 2 do 3 tygodni! W odróżnieniu od klasycznego manicure na bazie tradycyjnego lakieru, manicure hybrydowy wykonuje się z wykorzystaniem specjalnego lakiero-żelu, utwardzanego w lampie UV. Zabieg, podobnie jak w przypadku klasycznego manicure, rozpoczyna się usunięciem zbędnego naskórka narastającego wokół paznokcia, a następnie jego wygładzeniem i wypolerowaniem za pomocą frezarki. Manicure wykonywany za pomocą frezarki minimalizuje ryzyko skaleczenia, jest nie tylko skuteczny, ale także w pełni bezpieczny (nieinwazyjny). Po opiłowaniu i nadaniu kształtu paznokciom, na naturalną płytkę paznokcia nakładany jest specjalny lakiero-żel, który łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru kolorowego oraz żelu UV.


Zabieg parafinowy na dłonie i stopy
Zabieg parafinowy wykonywany na ciepło, o działaniu silnie nawilżającym. Skutecznie przywraca jędrność oraz elastyczność suchej, zniszczonej i szorstkiej skórze rąk i stóp.

Wskazania: Przeciwwskazania:
  • nieestetyczny wygląd dłonie, stóp
  • szorstki, zrogowaciały naskórek skóry dłoni,
    stóp
  •  zakażenia wirusowe, brodawki
  •  grzybica
  •  nowotwory skóry i znamiona
  •  przerwanie ciągłości naskórka

 

Pedicure klasyczny
Zabieg polecany każdej kobiecie, bez względu na porę roku. Zrogowaciały naskórek z okolic paznokci oraz podeszwy stopy sukcesywnie usuwamy za pomocą wysokiej klasy frezarki, paznokcie opiłowujemy, polerujemy i nadajemy im kształt. Pokrycie paznokci u stóp warstwą lakieru to ostatni, a zarazem najbardziej wyczekiwany etap zabiegu. Spośród szerokiej gamy lakierów można wybrać dla siebie idealny odcień: zgodny z obowiązującymi trendami, zależnie od nastroju, lub po prostu pasujący do żakietu czy wieczorowej kreacji.

 

Pedicure hybrydowy
Zabieg składający się ze wszystkich etapów pedicure klasycznego z małą różnicą na finiszu. Pedicure hybrydowy, w odróżnieniu od klasycznego, kończy aplikacja specjalnego lakiero-żelu, utwardzanego w lampie UV. Ten rodzaj pedicure pozwala cieszyć się nieskazitelnie wyglądającymi stopami przez bardzo długi czas. Soak off gel jest w okresie letnim doskonałym rozwiązaniem urlopowym, pozwala bowiem zachować perfekcyjny pedicure nawet w obliczu intensywnego plażowania i częstych kąpieli wodnych.