Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Pro Fiber

 PRO FIBER 

Usługa PRO Fiber rozpoczyna się w Naszym Salonie Expert w trakcie profesjonalnie wykonanej diagnozy włosa. Fryzjer sprawdza poziom uwrażliwienia włosów i na tej podstawie dobiera odpowiednią kurację - Wygładzenie włosa, Odbudowa włosa lub Rekonstrukcja włosa.

 

Podstawowym składnikiem aktywnym usługi PRO FIBER L’Oréal Professionnel jest APTYL 100, który łączy w sobie dwie cząsteczki:

amilosylan - związek krzemu, który jest w stanie dogłębnie odbudować korę włosa, ale również wzmocnić jego strukturę, tworząc trójwymiarową sieć odbudowującą i regenerującą strukturę włosa

polimer kationowy - unikalny polimer działający niczym tarcza, który pokrywa powierzchnię włosa ochronną powłoką i pozostawia je miękkie i aksamitne w dotyku

Odbudowująca maska PRO FIBER, aplikowana przez fryzjera w salonie, daje natychmiastowy efekt, końcówki włosów są nierozdwojone, a włosy, na całej długości, są lśniące i odżywione. By utrzymać ten efekt fryzjer dobiera odpowiedni zestaw kosmetyków do kontynuowania kuracji w domu.

 

 

RECTIFY - Wygładzenie włosa

Produkt do włosów lekko uwrażliwionych, które uwrażliwione zostały w wyniku częstego wykonywania modelowania włosów na ciepło lub zabiegów mechanicznych, takich jak energiczne czesanie.

W skład serii wchodzą:

Szampon

Odżywka

Maska

Serum w żelu

 

RESTORE - Odbudowa włosa

Produkty dla włosów uwrażliwionych w wyniku częstych stylizacji lub prostowania.

W skład serii wchodzą:

Szampon

Odżywka

Maska

Serum dwufazowe

 

RECONSTRUCT - Rekonstrukcja włosa

Produkty do włosów bardzo zniszczonych.

W skład serii wchodzą:

Szampon

Odżywka

Maska

Serum w kremie