Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Laser Diodowy

 

Coolite Pro to pierwsze urządzenie klasy laser diodowy do usuwania owłosienia w którym zastosowano światłowody do transmisji impulsu świetlnego.

DODATKOWE ELEMENTY WYRÓŻNIAJĄCE LASER DIODOWY COOLITE PRO:

- dzięki fali o długości 810 nm umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów w usuwaniu owłosienia

- unikalna technologia "Jet Smooth", w której emisja wiązki lasera następuje z częstotliwością 10 impulsów na sekundę, zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny i wyjątkowo szybki
.

 

 

Dlaczego epilacja laserowa?

Jest to metoda trwała i szybka, a przy tym bezpieczna i bezbolesna. Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, depilacja woskiem, elektroliza) niesie za sobą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń. Jest metodą bezinwazyjną, ponieważ nie przerywa ciągłości skóry.

Jego działanie opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła. Światło lasera pochłaniane jest przez włos, a dokładniej przez jego barwnik - melaninę, która wytwarza energię cieplną, powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. Zjawisko to nie powoduje jednak uszkodzenia tkanek otaczających włosy.

 

Jak działa COOLITE PRO?

 

 

Efekty zabiegowe uzyskane laserem diodowym Coolite Pro
Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 3 zabiegów.
Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 4 zabiegów.