Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
RODZAJE ZABIEGÓW

Salus Jaworzno – rehabilitacja na najwyższym poziomie

Dbanie o dobrą kondycję organizmu nie jest możliwe bez wysiłku fizycznego. Najpopularniejsze, czyli przede wszystkim – bieganie, jazda na rowerze, nordic walking czy długie spacery, dają wytchnienie i uwalniają endorfiny. Jednakże nawet umiejętne i zaplanowane treningi mogą wywołać niepożądane reakcje ciała, takie jak m.in. spięcia mięśni czy bóle utrudniające komfortowe funkcjonowanie. Wówczas warto zadbać o swój organizm ze wsparciem profesjonalistów.

Nie da się ukryć, że w miarę upływu lat ludzkie ciało nie jest już tak sprawne, jak wcześniej. Schorzenia związane ze starzeniem się bardzo często wymagają udzielenia regularnej, fachowej pomocy w przypadku, np. rehabilitacyjnego masażu kręgosłupa czy zaawansowanej fizjoterapii. Wszelkie zmiany zwyrodnieniowe oraz reumatyczne należy skonsultować jak najszybciej. Zwłaszcza wtedy, kiedy okazują się problematyczne na tyle, że nie pozwalają na normalne życie. Wówczas dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci na tyle, aby ulga była zauważalna. Odzyskaj radość z codzienności!

Ponadto wśród propozycji SALUS znajdziesz również rehabilitację związaną z odzyskaniem sprawności po wypadkach, a także chorobach czy poważnych zabiegach. Zaufaj doświadczonym specjalistom!