Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
O KLINICE

Klinika SALUS   – profesjonalne zabiegi kosmetyczne i rehabilitacja

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii oraz Fryzjerstwa SALUS to niezwykłe miejsce, gdzie zadbasz zarówno o swój wygląd, jak i zdrowie. Zależy Ci na modnej fryzurze? Szukasz gabinetu proponującego rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? A może chciałbyś skorzystać z usług doświadczonej rehabilitantki? To wszystko znajdziesz w naszej ofercie! W klinice SALUS świadczymy szeroki zakres specjalistycznych usług, takich jak:

Wykonujemy całą gamę nowoczesnych zabiegów kosmetycznych i rytuałów pielęgnacyjnych renomowanej francuskiej marki Payot – od delikatnych masaży wyszczuplających sylwetkę do usług upiększających z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. W przygotowanej ofercie znajdziesz między innymi zabiegi takie jak:

 

 

Współpracujemy z marką L’Oréal Professionnel, co pozwoliło nam uzyskać miano salonu Expert L’Oréal. Dzięki cyklicznym szkoleniom, w których mamy okazję brać udział nieustannie podnosimy nasze umiejętności. Jeśli szukasz dobrego fryzjera , odwiedź nasz salon. Wykonujemy między innymi:Klinika SALUS  to również miejsce, w którym możesz skorzystać z wielu zabiegów rehabilitacyjnych. Jesteśmy przekonani, że wpłyną one pozytywnie na stan Twojego zdrowia. Leczymy między innymi:


  - zmiany zwyrodnieniowe, reumatyczne
  - ból biodra, kolana, stopy, barku, łokcia, nadgarstka
  - ból kręgosłupa, pleców, skrzywienia
  - dyskopatie „wypadanie dysku”
  - rwa kulszowa, ramienna, zespół bolesnego barku
  - łokieć tenisisty, golfisty, kolano skoczka
  - ostroga piętowa, paluch koślawy - haluksy
  - kontuzje i urazy - uszkodzenia, naderwania i zerwania
  - po wypadkach, złamania, skręcenia, zwichnięcia
  - po artroskopiach, operacjach, unieruchomieniach, gipsie
  - po udarach, w SM, Parkinsonie, porażeniach, niedowładach
  - rehabilitacja dzieci
  - rehabilitacja po mastektomi