Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
LASER sPTF+

Dual Laser sPTF+  Photo Therapy Flash (PTF)  jest to najnowsza opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser sPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

PTF łączy energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania nalepszej wydajności.


Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy  (rys.1 z lewej strony) aby był czas na relaksacje termiczną skóry, gdyż dawka energii nie jest stała, tylko zmienna, oraz zbyt duża co jest niebezpieczne dla skóry klienta . Dlatego wymagane jest rozbicie impulsu aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak przez to rozbicie jak i przerwy konieczne pomiędzy pod-impulsami jest mniej skuteczny i bardziej odczuwalny przez klienta, włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania  pojedynczego ciągłego (SPTF+).

 


W przypadku sPTF+ ( rys.2 z prawej strony), dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbijania na pod-impulsy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi względem tradycyjnego IPLa czy E-LIGHT, przy wykonaniu mniejszej ilości zabiegów w serii. Dodatkowo siła energii jest stała , nie chwiejna, dzięki czemu zabiegi są bezpieczniejsze dla klientów w odróżnieniu od innych urządzeń klasy IPLa czy E-LIGHT.

 

FUNKCJE:


- Usuwanie owłosienia.
- Likwidacje przebarwień (posłoneczne, stacze, ostuda).
- Fotoodmładzanie (pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, niwelowanie bruzd).
- Leczenie trądziku (działanie przeciwzapalne na grudki, krostki, torbiele).
- Zamykanie naczynek (teleangiektazje, trądzik różowaty, naczyniaki).

 

Usuwanie owłosienia

Światło PTF penetruje w głąb naskórka do skóry właściwej, gdzie jest selektywnie absorbowane przez melaninę oraz włosy i cebulki włosów. Tworzy się efekt „fototermalny”, energia jest kierowana do korzenia włosa, podnosząc temperaturę melaniny błyskawicznie i doprowadzając do jej rozkładu. Dzięki temu zjawisku uzyskany jest efekt usunięcia owłosienia.

 


Fotoodmładzanie

Światło PTF aktywuje fibroblast dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność. W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło PTF wspomaga mikrocyrkulację oraz ukrwienie.

Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

 

 

Leczenie trądziku

Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.Najlepsze rezultaty są uzyskiwane dzięki optymalnej energii oraz długości nagrzewania skóry.

 

 

Technologia PTF cechuje się lepszą skutecznością zabiegową niż IPL czy E-LIGHT oraz bezpieczeństwem zabiegowym.

 

Usuwanie owłosienia ( przed jak i po zabiegach)

 

Leczenie zmian trądzikowych ( przed jak i po zabiegach)

 

 

Zabieg fotoodmładzania + terapia na przebarwienia (przed jak i po zabiegach)