Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Kosmetyka ciała

ZABIEGI PODSTAWOWE I APARATUROWEENDERMOMASAŻ + RF + INFRARED
Najnowsza technologia w walce z cellulitem. Jest efektywną i pozbawioną ryzyka techniką w zabiegach estetycznych: usuwa cellulit, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, pobudza produkcję kolagenu, zmniejsza retencję wody, zwiększa lipolizę, stymuluje unaczynienie i poprawia krążenie krwi i limfy , pobudza wymianę komórkową.


LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
To modelowanie kształtów ciała i pozbycie się zbędnego tłuszczu przy pomocy ultradźwięków, które rozbijają błony komórkowe komórek tłuszczowych, ułatwiając tym samym liposukcję. Zabieg jest polecany dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. w okolicach bioder, ud, brzucha, pośladków, ramion.


DERMOMASAŻ
To nowoczesne urządzenie umożliwiający wykonywać zabieg polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia.
Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało


FALE RADIOWE RF
„Lifting bez skalpela” wpływa na poprawę struktury włókien kolagenowych, napina i ujędrnia skórę, koryguje owal twarzy. Fale radiowe mogą być również stosowane do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki.


LASER
Najnowocześniejszy w tej chwili na świecie, laser do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, oparty na najnowszych osiągnięciach myśli medycznej i technicznej. Jego opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów.


Zastosowanie lasera sPTF+
•    depilacja,
•    regeneracja i odmładzanie,
•    zamykanie naczyń krwionośnych,
•    likwidacja przebarwień,
•    zwalczanie trądziku młodzieńczego i różowatego.


Zabiegi SPA na ciało


Niezwykłe zabiegi dające natychmiastowe i długotrwałe rezultaty. Doskonały peeling, maska oraz kompleksowy, relaksujący i głęboko regenerujący masaż ciała.

 

 

MASAŻE


RELAKSACYJNY
Masaż ma efekt terapeutyczny. Celem tego masażu jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.


RELAKSACYJNY Z ZASTOSOWANIEM AROMATERAPII
Relaks i odprężenie,wyrównanie stanów energetycznych,łagodzenie napięć ,bólu,zrównoważenie ciała i umysłu.


GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.