Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Depilacja

Depilacja twarzy
Zabieg polegający na usunięciu owłosienia z powierzchni skóry twarzy, tj. okolic podbródka, brody, górnej wargi i policzków, za pomocą rozgrzanego wosku. Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka, efekt gładkości utrzymuje się stosunkowo długo (od 2 do 3 tygodni!), zaś odrastające włoski są znacznie jaśniejsze i słabsze.

 

Depilacja ciała
Zabieg polegający na usunięciu owłosienia z powierzchni skóry wybranych okolic ciała za pomocą rozgrzanego wosku. Po zabiegu na powierzchnię skóry nakładany jest specjalny chłodzący preparat o charakterze łagodzącym, a jednocześnie opóźniającym odrost włosków. Po depilacji skóra jest jedwabiście gładka, efekt gładkości utrzymuje się stosunkowo długo (od 2 do 3 tygodni!), zaś odrastające włoski są znacznie jaśniejsze i słabsze.

 

LASER  sPTF+
Najnowocześniejszy w tej chwili na świecie, laser do zastosowań w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii, oparty na najnowszych osiągnięciach myśli medycznej i technicznej. Jego opatentowana technologia, łącząca energię świetlną i cieplną, ma przewagę nad dotychczas stosowanymi laserami zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i osiąganych rezultatów.


Zastosowanie lasera sPTF+
•    depilacja,
•    regeneracja i odmładzanie,
•    zamykanie naczyń krwionośnych,
•    likwidacja przebarwień,
•    zwalczanie trądziku młodzieńczego i różowatego.

 

Różnica między laserem sPTF+, a IPL i E-Light.

Tradycyjne IPL czy E-Light rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy, by dać skórze czas na obniżenie temperatury, gdyż dawka energii jest zbyt duża i zmienna. Może to być niebezpieczne dla skóry klienta i grozić poparzeniem dlatego konieczne jest wprowadzanie przerw między pod-impulsami. Przez to rozbicie sam zabieg jest mniej skuteczny, a jednocześnie i bardziej odczuwalny dla klienta, czasem wręcz nieprzyjemny. Również włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego, ciągłego (sPTF+).

 

Dlaczego technologia PTF jest skuteczniejsza?

W przypadku lasera sPTF+, dzięki systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp energia dawkowana jest jednolita ,ciągła nie rozbijana na pod-impulsy, przez co zabiegi są zdecydowanie skuteczniejsze i mniej odczuwalne dla klienta. Zgodnie z wynikami badań laser sPTF+ daje skuteczność działania na poziomie 98,8%. Zabiegi przy użyciu lasera sPTF+ są bardzo komfortowe. Jest to jedyne z urządzeń dostępnych na świecie, które ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. W przypadku tego urządzenie nie ma możliwości wywołania poparzeń. Laser posiada certyfikat FDA,co jest gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Jest to sprzęt medyczny.