Strona salus-jaworzno.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Informujemy, że wyłączenie technologii cookies utrudni korzystanie z naszej witryny lub może uniemożliwić jej poprawne działanie na Państwa komputerze.
salus
Salon Kosmetyczny

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego Salonu, który od 2013 roku mieści się w Jaworznie, przy ul. Inwalidów Wojennych 10. Dzięki długoletniej praktyce, łączeniu technik zabiegowych, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu kuracje stają się efektywne, a Państwa zadowolenie jest najlepszym potwierdzeniem.

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Salus powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi kosmetyczne. Misją personelu jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji poprzez specjalistyczną obsługę i perfekcyjne dobieranie terapii do klienta z zachowaniem priorytetowych zasad bezpieczeństwa i higieny w atrakcyjnej cenie, co daje możliwość skorzystania z naszych usług szerokiej grupie klientów.

U nas napijesz się aromatycznej herbaty i dobrej kawy. Zasmakujesz francuskich, szwajcarskich, włoskich  kosmetyków Porozmawiasz nie tylko o urodzie i pielęgnacji ale i o życiu. Odpoczniesz, zrelaksujesz się i napełnisz pozytywną energią. Chwile spędzone u nas będą niepowtarzalnym doznaniem, czasem poruszenia najczulszych zmysłów, oddechem od codzienności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

synonimy : Gabinet Kosmetyczny Jaworzno, kosmetyczny kosmetyczka, kosmetyczka Jaworzno, Jaworzno kosmetyczny salon, kosmetyczka, fryzjer Jaworzno, salon kosmetyczny kosmetyczka w Jaworznie